İade ve Değişim Politikası

İadeler

Reflect Studio’dan sipariş ettiğiniz bir ürünü size tesliminden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Giyilmiş, yıkanmış veya hasarlanmış ürünler iade edilemeyecektir.Aras Kargo şubelerine OPLOG Operasyonel Lojistik A.Ş. / 15040419334799  - Reflectstudio iade kodunu  ileterek ürününü tarafımıza ücretsiz gönderebilirsin. İadesini istediğin ürünü herhangi bir paketin içine koyup sipariş numaranı belirttiğin bir not ile kargoya teslim edebilirsin. İade ürünü, mutlaka siparişi oluşturan kişinin ismiyle kargoya teslim edilmelidir.

İadelerin kabulü için şartlarımız aşağıdaki gibidir:↳ İade etmek istediğiniz ürün kullanılmamış ve yıkanmamış olmalıdır. Ürün orijinal paketlemesi bozulmadan Reflect Studio’nun bildirdiği adrese yapılmalıdır. Orijinal paketlemesi bozulmuş, zedelenmiş, paketin üzerine bant yapıştırılmış ürünlerin iadesi mümkün değildir. Zedelenmiş bir ürünün Reflect Studio’ya iade edilmek istenmesi halinde iade
edilmek istenen ürün Müşteri’ye tekrar gönderilecek ve bu işlemden doğan ekstra kargo ücretleri müşteri üzerinde kalacaktır.↳ Ürün ile birlikte gönderilen tüm aksesuarların iade esnasında hasardan ari bir şekilde Reflect Studio’ya gönderimi gerekmektedir. Aksi halde iade kabul edilmeyecektir.↳ Giyilmiş, yıkanmış veya üzerinde işlem yapılmış tekstil ürünleri iade alınmayacaktır.

↳ Ürünün özelliği gereği iadeye uygun değilse veya ürünün tekrar satışı olanaksız hale gelmiş ise iade mümkün değildir.↳ Çorapların, yüzme/plaj kıyafetleri ve mayoların hijyenik nedenlerle iadesi kabul edilmemektedir.

Değişim

Değişim opsiyonumuz bulunmamaktadır. Online'dan alınan ürünlerin mağazalarımızda değişimi veya iadesi yapılamamaktadır.